PREKIŲ PRISTATYMAS

Taisyklės:

  1. Prekės pristatymai vykdomi per omnivą paštomatus arba galima atsiimti vietoje Vilniuje adresu Kalvarijų g. 177a. Jeigu pasirinkote prekes su pristatymu į paštomatą, prašome nurodyti į kurį Omniva paštomatą pageidaujate pristatyti prekes.
  2. Pristatomi tik iš anksto apmokėti užsakymai.  
  3. Gavus mokėjimo patvirtinimą užsakymas bus paruoštas ir išsiustas per Omniva paštomatą.
  4. Prekių Siuntimai vykdomi darbo dienomis, o atsimėmimai galimi ir užsakymais pagal susitarimą visomis dienomis (rašykite [email protected], skambinkite +37069938708)
  5. Jeigu kyla klausimų visada prašome mielai rašyti [email protected] ir mes mielai atsakysime.

MOKĖJIMO TVARKA

Prekių kainos fidži.lt parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais su PVM. Už parduotuvėje fidzi.lt įsigytas prekes pirkėjas gali sumokėti trimis būdais:

  • Sumokėti už įsigyjamas prekes per pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą prekių pirkimo metu. Kiekviena mokėjimus surenkanti įstaiga taiko paslaugos mokestį, jo dydžių klauskite toje įstaigoje.
  • Sumokėti už įsigyjamas prekes grynais pinigais prekių atsiėmimo metu. Šiuo atveju prašome pirkėjo prekių priėmimo-perdavimo metu sumokėti už prekes tikslią pinigų sumą, nurodytą užsakyme.
  • Sumokėti už įsigyjamas prekes pagal pirkimo metu pateiktą išankstinę sąskaitą faktūrą pirkėjo pasirinktame banko padalinyje ar per internetinę bankininkystę.Dėl išankstinės sąskaitos faktūros raš[email protected] Kiekviena mokėjimus surenkanti įstaiga taiko paslaugos mokestį, jo dydžių klauskite mokėjimo atlikimo vietoje.