Apie mus

Susipažinkime!

Mes esame fidzi.lt – gyvūnus mylinti komanda, itin domimės gyvūnų mityba ir sveikata. Jau kurį laiką bendradarbiaujame su Belgijos klinika (Centre Vétérinaire du marronier) , kuri turi panašų požiūrį ir mus konsultuoja dėl  kokybiškos gyvūnų mitybos.
Paskutiniu metu esame susirūpinę dėl šunų sveikatos, kuri vis prastėja ir manome, kad tai yra labai susiję su tai ką ėda gyvūnai. Aplink mus yra daug vadinamo  „gyvūnų šlamšto“, kuris ir sukelia daugelį problemų: šunų hiperkatyvumas,  dermatitai ir įvairios alergijos, virškinimo problemos, cukraligė, prasti inkstų rodikliai, širdies problemos ir kt.

Tad mes ilgai ieškojome gamtinojų visoje Europoje, kuriems rūpi įvairių maistinių medžiagų kokybė ir kurie per savo gyvenimą gali patenkinti natūralius naminių mėsėdžių gyvūnų poreikius. Mūsų geriausias atradimas Natura Diet ir Mhims prekės ženklai visaverčio keturkojų gyvūnų maisto tiekėjai. Taip atsirado Fidži – su tikslu suteikti jūsų gyvūnui geriausią, kas gali būti.

Šioje svetainėje siūlomas asortimentas atitinka visus mūsų, kaip gyvūnų mylėtojų ir specialistų lūkesčius. Visas siūlomas gyvūnų maistas be konservantų.

Mūsų produktai

Natura diet ir Mhims gyvūnų maisto išskirtinumas:

  • Tik natūralūs ingredientai ir mėsa yra iš geriausių vietų ir tik tikra mėsa
  • Be GMO (Genetiškai modifikuotų priedų), be dirbtinių priedų
  • Nėra konservantų
  • Visi produktai,jų mėsa, virta žemoje temperatūroje ir ilgai, dėl ko nepasikeičia mėsos baltymas ir jis nealergizuoja, dėl ko tinka ypač visiems į alergiją linkusiems šunims.
  • Produktai yra sertifikuoti PETA (People for Ethical Treatments of Animals nuo 2015 m.-tai didžiausia gyvūnų teisių organizacija, kuri gina jų teisę į kokybišką maistą) ir PSC nuo 2018m. (Pet sustainability coalition )